سوالات متداول
اگر به دنبال گسترش کارتان هستید حتما نیاز به ارتباطات بیشتر با افراد یا شرکت‌ها و سازمان‌های دیگر دارید چه استارتاپ باشید چه یک کسب و کار بزرگ یا حتی یک متخصص یا یک فریلنسر، ممکن است برای گسترش کارتان به دنبال یک شریک، سرمایه گذار یا متخصص باشید. یاراکار به شما کمک میکند تا فرد یا شرکت مورد نظر خود را به آسانی پیدا کنید و با آن ارتباط برقرار کنید.
شما حتما باید یکی از تاییدیه‌ها را انجام دهید (تایید ایمیل یا موبایل) و مشخصات اولیه خود را (نظیر نام، نام خانوادگی و...) کامل کنید و روی دکمه تایید و اتمام ثبت نام کلیک کنید تا اجازه دسترسی به پروفایل شخصیتان داده شود.
توجه فرمایید که شما باید یک مرتبه به صورت کامل مراحل گفته شده را طی کرده باشید تا بتوانید از خدمات سایت استفاده کنید.
نکته: مزیت این کار این است که با وجود این سیستم، اشخاص و موسسات میتوانند به کاربران سایت اعتماد کنند. این کار برای این انجام می‌شود که سیستم بتواند متوجه شود که شخص ثبت نام کننده رباط نیست و واقعا کسیست که میخواهد از امکانات سایت استفاده کند.
لطفاً پوشه ایمیل‌های اسپم یا جانک (spam , junk) خود را نیز چک کنید.
برای تایید شماره موبایل 2 راه وجود دارد:
1- ما در صفحه مربوطه کدی به شما نمایش میدهیم که باید آن را به شماره سامانه پیام کوتاه ما (10009272527000) اس ام اس کنید و سپس روی دکمه بررسی کلیک کنید و منتظر بمانید تا سیستم پاسخ دهد.
2- با کلیک بر روی لینک "از این طریق نتوانستم شماره موبایل خود را تایید کنم" صفحه‌ای برای شما نمایش داده میشود که در باکس بالا باید شماره موبایل خود را وارد کنید و روی ارسال کد کلیک کنید. سپس منتظر بمانید تا کد فعالسازی به دست شما برسد و سپس کد را در باکس پایین وارد کنید و بر روی دکمه "تایید" کلیک کنید.
نکته: اگر باز هم نتوانستید شماره موبایل خود را تایید کنید ممکن است سیستم تایید دچار اختلال شده است و باید زمان دیگری برای اقدام به تایید نمایید. در صورتی که باز هم نتوانستید شماره موبایل خود را تایید کنید، میتوانید از طریق صفحه "تماس با ما" مشکل و شماره موبایل خود را اعلام کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
بله، کلیه اطلاعات شما توسط خودتان قابل ویرایش است. برای ویرایش اطلاعات رزومه، با رفتن به صفحه رزومه خودتان، با حرکت ماوس روی هر قسمت آیکن مداد نمایش داده میشود که با استفاده از آن میتوانید اطلاعات آن قسمت را ویرایش یا حذف کنید.
بله، شما می‏‌توانید ایمیل و پسورد خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی یا نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "تنظیمات حساب کاربری" به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در این بخش امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.
خیر، در نسخه فعلی سایت تمامی خدمات مجانی است.
ثبت نام در یاراکار